Titles you rated
Hidden FaceRated ★ 2.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 3.0
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5- Hansan ReduxRated ★ 3.0
- Love ResetRated ★ 2.5
Æon FluxRated ★ 2.5
A Perfect MurderRated ★ 3.0- Gangster LessonsRated ★ 2.5
Speed 2: Cruise ControlRated ★ 1.5
PaybackRated ★ 2.0
RealRated ★ 0.5
IrreversibleRated ★ 3.0