Movies
Ratings
230
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 5.0
BanditsRated ★ 5.0
Nora's WillRated ★ 5.0
SpringtimeRated ★ 4.0- Tokyo OasisRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
My Big Fat Greek WeddingRated ★ 4.0
La Femme NikitaRated ★ 5.0
Ever After: A Cinderella StoryRated ★ 4.0
The Double Life of VeroniqueRated ★ 5.0
The Nanny DiariesRated ★ 4.0
Flavor Of HappinessRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Finding ForresterRated ★ 5.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 5.0
Linda Linda LindaRated ★ 5.0
The Wizard of OzRated ★ 4.0
Dances with WolvesRated ★ 5.0
I Wish I Had a WifeRated ★ 5.0