Titles you rated
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.0
Midnight CowboyRated ★ 4.0
SketchRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
FriendshipRated ★ 3.0
DìdiRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
RudyRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.5