Titles you rated
John CarterRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
CriminalRated ★ 3.0
Vanishing on 7th StreetRated ★ 3.0
No EscapeRated ★ 3.0
Body of LiesRated ★ 3.5
The GiftRated ★ 4.5
Take ShelterRated ★ 4.5
AllegiantRated ★ 3.0
The RecruitRated ★ 3.0
Twilight GangstersRated ★ 3.0
House of the DisappearedRated ★ 3.0
LockoutRated ★ 3.0
The ForeignerRated ★ 3.0
Big MatchRated ★ 3.0
SpawnRated ★ 3.0
InsurgentRated ★ 3.0
The BFGRated ★ 3.0