Titles you rated
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
Wet DreamsRated ★ 3.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
BoltRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 5.0
The MistRated ★ 3.0
TedRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
ShutterRated ★ 5.0
SolsticeRated ★ 4.0
TeethRated ★ 3.0
Deep RisingRated ★ 2.0
The Midnight Meat TrainRated ★ 4.0
The Amityville HorrorRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 5.0