Titles you rated
K-PAXRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 1.0
Endings BeginningsRated ★ 1.0
Begin AgainRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
The ApprenticeRated ★ 1.5
Avengers: EndgameRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0