Titles you rated
 Hayao Miyazaki and the HeronRated ★ 5.0 Hayao Miyazaki and the HeronRated ★ 5.0
 Look BackRated ★ 5.0 Look BackRated ★ 5.0
 BLUE GIANTRated ★ 4.5 BLUE GIANTRated ★ 4.5
 The Boy and the HeronRated ★ 5.0 The Boy and the HeronRated ★ 5.0
 The Kingdom of Dreams and MadnessRated ★ 4.0 The Kingdom of Dreams and MadnessRated ★ 4.0
 Never-Ending Man: Hayao MiyazakiRated ★ 3.5 Never-Ending Man: Hayao MiyazakiRated ★ 3.5
 Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 4.5 Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 4.5
 Princess MononokeRated ★ 5.0 Princess MononokeRated ★ 5.0
 Castle in the SkyRated ★ 5.0 Castle in the SkyRated ★ 5.0
 Howl's Moving CastleRated ★ 5.0 Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
 The Cat ReturnsRated ★ 4.0 The Cat ReturnsRated ★ 4.0
 Billy ElliotRated ★ 5.0 Billy ElliotRated ★ 5.0
 Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0 Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
 Weathering With YouRated ★ 3.5 Weathering With YouRated ★ 3.5
 Decision to LeaveRated ★ 4.0 Decision to LeaveRated ★ 4.0