Titles you rated
Gakuen AliceRated ★ 4.0- Squid Girl!Rated ★ 3.5
- The World God Only KnowsRated ★ 3.0
BakemonogatariRated ★ 4.5
REBORN!Rated ★ 4.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0- 유희왕 2기Rated ★ 4.5
- 유희왕 1기Rated ★ 4.0
Tong: MemoriesRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 3.5- 나루토 5기Rated ★ 4.0
- 나루토 4기Rated ★ 4.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
NARUTORated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5