Titles you rated
A River Runs Through ItRated ★ 3.0
The GuiltyRated ★ 1.5
Red EyeRated ★ 1.5
FracturedRated ★ 1.5
The Platform 2Rated ★ 2.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 0.5
Happy EndRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 0.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
ForgottenRated ★ 0.5
OasisRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 1.5
AladdinRated ★ 0.5
Guns & TalksRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0