Titles you rated
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5- Fairy CommiRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Youth Over FlowersRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5
Still 17Rated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0