Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 2.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 2.5
The Science of SleepRated ★ 0.5
The OutlawsRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.5
BigRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 2.0
Midnight FMRated ★ 1.5
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 1.5