Titles you rated
DexterRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 2.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 3.5
Partners for JusticeRated ★ 2.5
The Good WifeRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
BrainRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 4.0