Titles you rated
D.P.Rated ★ 4.0
SafeRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
HyenaRated ★ 3.5
UnorthodoxRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Veronica MarsRated ★ 5.0