Series
Ratings
179- 유희왕 1기Rated ★ 5.0
Five EnoughRated ★ 5.0
All About My MomRated ★ 5.0- The Queen's ClassroomRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- School 2Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0
Love of EveRated ★ 5.0
Spring WaltzRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Queen of ReversalsRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 5.0
Country DiariesRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
1% of AnythingRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Six SiblingsRated ★ 5.0
A Man Called GodRated ★ 4.0