Titles you rated
TwentyRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 5.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0