Titles you rated
ActressesRated ★ 0.5
DOA: Dead or AliveRated ★ 2.0
Final Destination 2Rated ★ 3.5
HindsightRated ★ 1.0
CubeRated ★ 4.0
UltravioletRated ★ 2.5
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 1.0
The MistRated ★ 3.5
Death Note: Light Up the New WorldRated ★ 0.5
The Devil's GameRated ★ 0.5
NextRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 1.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 1.5
NerveRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 2.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 0.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.5
Tomb RaiderRated ★ 3.5