Titles you rated
My PrincessRated ★ 4.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 4.0
Wild RomanceRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Twenty Years OldRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0