Movies
Ratings
17
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
FluRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0