Movies
Ratings
101
OnwardRated ★ 5.0
1917Rated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 2.5
CatsRated ★ 1.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Long ShotRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 1.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 2.5
The OthersRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 2.0
Death NoteRated ★ 0.5
The Way HomeRated ★ 3.0