Titles you rated
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Anthem of the HeartRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.5
Everybody's FineRated ★ 4.0
AnomalisaRated ★ 4.0
CanolaRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0