Movies
Ratings
24
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 5.0
High☆Speed!: Free! Starting DaysRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Grave of the FirefliesRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0