Movies
Ratings
140
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
FrankRated ★ 4.0
Run Lola RunRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
My Life in PinkRated ★ 1.5
The ExorcistRated ★ 3.5
RentRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
King KongRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0