Movies
Ratings
62
Love LetterRated ★ 4.5
Margin CallRated ★ 4.5
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
Swing VoteRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Forbidden DreamRated ★ 4.5
ChefRated ★ 5.0
Arab BluesRated ★ 4.0
Draft DayRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
The DescentRated ★ 0.5
Believer: extended cutRated ★ 0.5
Too Beautiful to LieRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
A Bloody AriaRated ★ 0.5
The NeighborsRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0