Titles you rated
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0