Movies
Ratings
426
Rough NightRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.5
Starship Troopers 2: Hero of the FederationRated ★ 3.0
Wrong Turn 3: Left for DeadRated ★ 3.0
Jennifer's BodyRated ★ 2.5
4 Horror Tales - RoommatesRated ★ 2.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
Child's Play 2Rated ★ 3.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 2.5
TremorsRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 3.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 2.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 2.5