Series
Ratings
13- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
- Transporter: The SeriesRated ★ 5.0