Series
Ratings
45
Fight For My WayRated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
Love NaggersRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0