Series
Ratings
25
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 4.0
It's NightRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0