Titles you rated
Cold WarRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 4.0
FracturedRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.5
DownsizingRated ★ 2.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 2.5
Yi YiRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 5.0
PhoenixRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
KajillionaireRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
Knock at the CabinRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Hell or High WaterRated ★ 4.0
MEGANRated ★ 2.0