Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
How to Become a Cult LeaderRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 3.0
The Red SleeveRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Trainwreck: Storm Area 51Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- 오래된 만남 추구Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Bad Surgeon: Love Under the KnifeRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 2.5- Off the REC. SUZYRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5