Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Fist of Fury 1991Rated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
GORated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 4.0
Seven SamuraiRated ★ 4.0
The Solitary GourmetRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 3.0
Villain and WidowRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5