Titles you rated
Cool RunningsRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0