Series
Ratings
28
The LegendRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0
JumongRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Hur JunRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.5