Movies
Ratings
327
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
RED 2Rated ★ 2.5
The FallRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.0