Movies
Ratings
398
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
First SummerRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 1.5
The MatrixRated ★ 4.5
Gladiator IIRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 0.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
Time Still Turns the PagesRated ★ 4.0