Series
Ratings
126
Queen MantisRated ★ 2.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Jormungand : Perfect OrderRated ★ 2.5
JormungandRated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0