Titles you rated
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
Midnight SunRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0- The CureRated ★ 5.0
South BoundRated ★ 0.5
My Boss, My HeroRated ★ 1.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 2.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 1.5
The Devil's GameRated ★ 2.5
The Plan ManRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 1.0
Memories of MurderRated ★ 0.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 0.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0
Death NoteRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 0.5