Titles you rated
OppenheimerRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0