Series
Ratings
46
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
BigRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5