Movies
Ratings
175
The Good DinosaurRated ★ 2.0
CJ7Rated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 1.5
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 1.0
AtonementRated ★ 4.5
Happiness for SaleRated ★ 1.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 2.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
Big MatchRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5