Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Madö King GranzörtRated ★ 4.5
The West WingRated ★ 4.5
The West WingRated ★ 4.5
The West WingRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 3.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.5