Series
Ratings
34
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 2.0
Under the DomeRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0