Titles you rated
The HimalayasRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 2.0
Hot Young BloodsRated ★ 0.5
Warm BodiesRated ★ 2.5
HarmonyRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 1.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0