Series
Ratings
68
Sex Education Season 4Rated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 1.5
Little WomenRated ★ 5.0
GAPRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Dash & LilyRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
The O.C.Rated ★ 1.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5