Movies
Ratings
20
Taken 2Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
UnknownRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The Bride with White Hair 2Rated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 1.5
SunnyRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 3.5