Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 3.0