Titles you rated
Red CarpetRated ★ 3.5
BraveRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 2.5