Titles you rated
The AvengersRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0