Movies
Ratings
1113
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
In Our PrimeRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.0
Sing 2Rated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Margin CallRated ★ 3.0