Titles you rated
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 2.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 2.5- Proof of InnocenceRated ★ 3.0
BrokenRated ★ 2.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Twilight GangstersRated ★ 2.5
Bad GeniusRated ★ 3.5
Boomerang FamilyRated ★ 2.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 2.5
ShopliftersRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 2.5
A Simple FavorRated ★ 4.5